Schat en win!
Wil u voeling krijgen met de vastgoedprijzen van vandaag én daarbovenop een leuk geschenk winnen? Doe dan een publieke schatting via Oximo!
Via Oximo krijgt iedereen de mogelijkheid om de panden uit onze makelaarsformule te schatten. Het is de bedoeling dat u probeert in te schatten tegen welke prijs het pand verkocht zal worden. Ligt uw schatting het dichtst bij de effectieve verkoopprijs, dan wint u een waardevol geschenk! De geschenken die u kan winnen, vindt u terug op de pandfiches onder de tab ‘Schat en win’.
Hoe kan ik een publieke schatting doen?
Stap 1: Registreren
Iedere geregistreerde gebruiker kan een schatting doen. Rechts bovenaan de homepagina vindt u een link naar het registratieformulier. Nadat u een gebruikersnaam en wachtwoord heeft opgegeven, kan u zich aanmelden op oximo.be.
Stap 2: Selecteren
U kan enkel de panden schatten die via de makelaarsformule worden aangeboden. Het aanbod uit onze makelaarsformule kan u bekijken via de rubriek ‘Vastgoed te koop’ op de homepagina of via de tab ‘Te koop’ door te zoeken op postcode of kaart.
Stap 3: Pandfiche bekijken
Vooraleer u een schatting doet, moet u zich een idee kunnen vormen over de waarde van het pand. Wil u een goede inschatting kunnen maken, dan is het belangrijk dat u de pandfiche goed doorneemt. U vindt er het volledige verkoopdossier met een beschrijving, foto’s, ligging en bijlagen.
Stap 4: Een publieke schatting doen
Op de pandfiche vindt u een tab ‘Schat en win’ om uw schatting kenbaar te maken. Alle schattingen worden gepubliceerd. Op die manier komt u te weten wat andere gebruikers als schatting hebben opgegeven en kan u uw kans om een geschenk te winnen maximaliseren.
Meestgestelde vragen i.v.m. de publieke schattingen:
Kan ik de schattingen die ik gedaan heb volgen?
Alle schattingen die u gedaan heeft kan u volgen via uw persoonlijke pagina ‘Mijn Oximo’ ‘Als koper’.
U vindt er een rubriek ‘schattingen’ waar u het overzicht van de schattingen kan bekijken.
Kan ik mijn schatting aanpassen?
U kan uw schatting ten alle tijde aanpassen via uw persoonlijke pagina ‘Mijn Oximo’ ‘Als koper’ en te klikken op de link ‘Schatting aanpassen’.
Wanneer weet ik dat ik de winnende schatter ben?
Van zodra de verkoper een bod aanvaard heeft voor het pand dat u geschat heeft, wordt u via e-mail op de hoogte gebracht wie de winnende schatter is en of u een geschenk gewonnen heeft.
Wanneer ontvang ik mijn geschenk?
Van zodra de koper bekend is en deze het eerste deel van het voorschot aan Oximo betaald heeft, ontvangt u het geschenk. Het geschenk zal u door Oximo via De Post worden opgestuurd.